Koszyk

Salon meblowy Zielona Góra

SALON MEBLOWY ZIELONA GÓRA

Wnętrze dla Ciebie

Wnętrze domu, mieszkania pozwala nam poczuć się dobrze w danym miejscu. To właśnie meble, oświetlenie i dodatki nadają szczególnego i niepowtarzalnego charakteru. W Galerii Mebli i Oświetlenia GEA w Zielonej Górze przeanalizowaliśmy badania, dotyczące rynku meblowego. Badania określały, na co szczególnie zwracają uwagę klienci i co cenią najbardziej. Dzięki temu rozpoczęliśmy współpracę z najlepszymi polskimi producentami mebli mieszkaniowych, mebli biurowych, dekoracji i oświetlenia. Dzięki temu również staliśmy się liderem na rynku lokalnym.


Meble w domu

Dom powinien być naszym azylem, miejscem, do którego z przyjemnością wracamy. Dobrze, gdy każde z jego pomieszczeń tworzy przytulne wnętrze. Od samego wejścia, gości może witać funkcjonalny i jednocześnie ładny przedpokój. Wieszaki muszą być trwałe na tyle, żeby utrzymać okrycia wierzchnie całej rodziny oraz gości. Przedpokój możesz skompletować w Galerii Mebli i Oświetlenia GEA w Zielonej Górze. Warto uzupełnić tę strefę o dekoracje: lustra, obrazy lub inne dodatki, które będą zapraszać do wnętrza domu. Kolejne pomieszczenia to salon czy sypialnia, w której szukamy spokoju i relaksu. Rozwiązaniami sprawdzającymi się wszędzie są pufy, ławki, konsole, szafy, stojaki na parasole. Te wszystkie możesz również znaleźć w naszym salonie meblowym. Wybierać można wśród różnorakich stylów: klasycznego, glamour, loft, eklektycznego, w różnych formach, wzorach i kolorach.

Dom powinien się wyróżniać dodatkami w każdej strefie. Niewątpliwie jednym z ważniejszych miejsc jest salon, w którym zwykle toczy się życie codzienne. Należy tu szczególną uwagę poświęcić na dobór mebli do salonu. Kolejnym pomieszczeniem, na które warto zwrócić uwagę, jest sypialnia. Do wyboru mamy łóżka kontynentalne, tapicerowane, z drewna, a także leżanki, pufy i siedziska. Latem oczy kierują się na ogród i meble ogrodowe, które będą zachwycać, podkreślając nasz charakter, opowiadając naszą historię. Świadczą o guście i mówią o nas niejednokrotnie więcej niż ubranie.

Meble do salonu to nasza wizytówka, serce domu. W naszym sklepie meblowym posiadamy szeroką gamę komód i szafek RTV. Znajdziecie u nas Państwo narożniki, wyróżniające się unikalnym designem, a przy tym niezwykle komfortowe sofy i fotele. Szeroki wybór stolików kawowych z najlepszej jakości surowców przekonuje nas, że każdy znajdzie coś dla siebie. Drewno, spiek kwarcowy, szkło hartowane - to tylko niektóre z ekskluzywnych komponentów używanych przez naszych producentów.


Skąd czerpać inspirację?

Sprawdź, co Twój dom mówi o Tobie. Rozejrzyj się, czy nie warto czegoś zmienić, by bardziej wypoczywać. Może czas postawić na coś bardziej funkcjonalnego? A może warto poszukać nowości z efektem „wow”? Zapraszamy po inspiracje do Twojego salonu meblowego w Zielonej Górze!

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu
od poniedziałku do piątku: 10:00-18:00
oraz w soboty: 10:00-14:00

Salon meblowy Galeria GEA
ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra
tel 515 144 640meble zielona góra


śledź nas na
instagram.com/galeriagea

śledź nas na
facebook.com/galeriagea

odwiedź nas
ul. Kręta 5, Zielona GóraCopyright by: Galeria GEA 2016
Designed & Developed by: milionoczu 2016