Koszyk

Salon oświetleniowy Zielona Góra

SALON OŚWIETLENIA ZIELONA GÓRA - LAMPY


Oświetlenie nadaje charakter

Oświetlenie to jeden z kluczowych elementów każdego z wnętrz. Jego odpowiednie i przemyślane rozmieszczenie uzupełnia wystrój, nadaje pomieszczeniu charakter i nastrój. Zasada wyboru lamp nie jest uniwersalna dla każdego pomieszczenia. Innego oświetlenia wymaga pokój dzienny połączony z jadalnią i aneksem, zupełnie innego łazienka czy biuro. Jedno jest jednak pewne: należy pamiętać, że jest ono elementem aranżacji i musi być z nią spójne. Często to oprawy świetlne, które wybierzemy, decydują o finalnym charakterze pomieszczenia. Mogą je np. uspokoić lub dla odmiany nadać oryginalności. Ważne jest także, by rozmieszczenie punktów świetlnych było praktyczne i dawało maksymalnie dużo światła. W otwartej przestrzeni dziennej miejscami, które zasługują na szczególną uwagę, są: salon, stół jadalny oraz miejsce robocze w kuchni - w tych miejscach powinniśmy zawiesić lampy wiszące, sufitowe, kinkiety lub oświetlenie spot. Uzupełnieniem każdego wnętrza są także lampy stojące i stołowe. Mają one nadać przytulności, a przy okazji są dodatkową ozdobą i pięknie doświetlają.


Jak dobrać odpowiednią oprawę?

Odpowiednie oprawy dla wszystkich wnętrz i w różnorodnych stylach znajdą Państwo w naszym salonie oświetlenia w Zielonej Górze. Doradzając, zawsze staramy się dobierać oświetlenie zgodnie z Państwa gustem i wymaganiami technicznymi. Na co należy zwracać uwagę? Na przykład na odporność na wilgoć. W łazienkach i kuchniach, w których woda ma bezpośredni kontakt z lampami, niezbędne będzie oświetlenie z odpowiednimi parametrami IP. IP określa stopień zabezpieczenia oprawy przed pyłem, kurzem i wnikaniem wilgoci. Podobne parametry powinny posiadać lampy zewnętrzne. One również muszą być odporne na wszystkie warunki atmosferyczne. Pamiętajmy, że odpowiednie oświetlenie posesji, jest nie tylko kwestią jej dobrego wyglądu, ale i bezpieczeństwa. Zaleca się zatem montować lampy przy wejściach, wzdłuż ciągów komunikacyjnych, a także na trawnikach i podjazdach. Pozwoli to jednocześnie nadać całemu otoczeniu wspaniałego klimatu. W naszej szerokiej ofercie bez problemu znajdziecie Państwo lampy tradycyjne, nowoczesne oraz solarne.


Gdzie szukać doradztwa?

Chętnie pomożemy odmienić Państwa wnętrza i posesje, doradzając i odpowiadając na Państwa pytania. Odpowiednie oświetlenie decyduje zarówno o naszym samopoczuciu, jak i codziennym funkcjonowaniu. Właściwe lampy sprawią, że nasze życie będzie łatwiejsze i jaśniejsze. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i okolic, którzy pragną zmian w zakresie oświetlenia własnych mieszkań, domów oraz biur do naszego salonu oświetlenia w Zielonej Górze.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu
od poniedziałku do piątku: 10:00-18:00
oraz w soboty: 10:00-14:00

Salon meblowy Galeria GEA
ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra
tel 515 144 640lampy zielona góra


śledź nas na
instagram.com/galeriagea

śledź nas na
facebook.com/galeriagea

odwiedź nas
ul. Kręta 5, Zielona GóraCopyright by: Galeria GEA 2016
Designed & Developed by: milionoczu 2016